• Новак
Долги Зимски Палта За Жени Облечени Модни Секојдневни Лабави Долги Ракави Сомотски Плус Кадифени Кардигански Врвови Палто Жолто

Долги Зимски Палта За Жени Облечени Модни Секојдневни Лабави Долги Ракави Сомотски Плус Кадифени Кардигански Врвови Палто Жолто

Rating 
DEN 431.84

Достапност
Производот е достапен

YWDJ може да ви обезбеди различни отпечатоци од ист стил, различни дизајни од ист стил и различни стилови и дизајни на облека со ист принт. Секојдневната, секојдневна, софистицирана и празнична облека има се. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, благодарам(Забелешка : Табелата Со Големини Не е наша големина) Сезона : Лето,Есенски Пол : Женска Прилика : Дневно,Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврст стил на Боја : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Палто ywdj логистика вовед zwdj време на испорака е обично 5-7 Работни Дена, што ви дава најдобро Искуство за брзање Шопинг. Qwdj Фабрика за Производство на ywdj има посветена фабрика за кооперативна облека која може да се прилагоди на потребите на клиентите, да обезбеди облека во големи количини и да произведува и испорачува производи со најбрза брзина. Ywdj Ажурирање на Сезонски Производи ywdj има партнерски магацини на различни локации, така што може однапред да подготви различни сезонски и празнични производи. Постојат повеќе канали за логистичка соработка за да се избегне застојот на пакетите за време на врвните логистички сезони. Ewdj Совети За Нега На Облека Од Ywdj Vr Користење на рачно перење со вода со ниска температура може да направи облеката да трае подолго. Ywdj Совети За Купување на ywdj се обидува најдобро да ја прикаже сликата во иста боја како и вистинската облека, но поради разликите во мониторите на КОМПЈУТЕРОТ, сликата може да изгледа посветла или потемна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката