• Новак
Women'sенски ракав драпет Jerseyерси Кардиган

Women'sенски ракав драпет Jerseyерси Кардиган

Rating 
DEN 399.84

Достапност
Производот е достапен

Воведување на Рајтс, паметна и функционална модна линија што има форма во форма на ултра-облечена облека за жени. Позитивно е доказ дека можете да издвоите без напор стил со одлична вредност. Удобниот и разноврсен кардиган е суштински во плакарот на секоја модерна жена; Оваа е направена од ултра-мека ткаенина од дресот, и е дизајнирана со драпиран предниот и три четвртина со ракави со должина. Погодни џебови на предниот дел оставаат многу простор за чување на потребите. Без разлика дали ќе го чувате на вашата работна маса (за кога ќе се спуштат оние во канцелариските температури), или да го носите со омилените фармерки во текот на викендот-ќе ве натера да изгледате стилски. 65% поли/ 35% рајон; Ткаенина од Jerseyерси. Мека рачна ткаенина. ¾ ракав со должина. Драпен фронт. Предни џебови. Работа за носење викенд. Се вклопува во големини S-XXL.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката