• Новак
Жените Кардигани Дозвола Под $ Трендовски Цветни Печатени Ракави Отворени Кошули Со Предно Копче Облечени Секојдневни Плус Големина Блузи Јакна Темно Сива Л

Жените Кардигани Дозвола Под $ Трендовски Цветни Печатени Ракави Отворени Кошули Со Предно Копче Облечени Секојдневни Плус Големина

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

95"Големина : XXL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 122cm/48.37" Рамо : 40cm/15.03" Рамо : 46cm/18.52" Ракав : 48cm/18.29" Должина : 72cm/28. женски кардиган со 3/4 ракави лесен, кардиган со 3/4 ракави, кардиган со 3/4 ракави, женски лесен 3/4 кардиган, кардиган без ракави, женска мала јакна, кардиган со раменици за жени, женски сини јакни лесни, кардиган плус големина, виножито кимоно, сив џемпер, меки јакни за жени, виножито кардиган, дами летни јакни, женски кардиган 3/4 ракав, дами кардиган дуксери предвремени, 3/4 ракав кардиган, 3/4 ракав јакна за жени, џемпер шорцеви.31" Рамо : 43cm/16.11" Ракав : 49cm/19. женски јакни лесни, кардиган со 3/4 ракави, женска лесна јакна, џемпери со плус големина за жени 2х, бел кардиган со 3/4 ракави за жени, женска лесна јакна за пролет, лесна пролетна јакна за жени, женски лесен 3/4 кардиган, дамска јакна, пролетна женска облека, женски јакни лесни, лесен летен кардиган 2 пакет, пролетна женска облека, 3/4 ракав со должина отворен преден кардиган за жени, летна јакна за жени, женска јакна, кардигани со ракави со должина 3/4 за жени.34" Ракав : 46cm/18.94" Рамо : 41.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката