• Новак
Танкини Комплет За Жени, Два Костими За Капење Лотос Костими За Капење Облека За Плажа Со Висок Струк Цветен Принт Склекови За Градник Загради За Пливање Костим За ?

Танкини Комплет За Жени, Два Костими За Капење Лотос Костими За Капење Облека За Плажа Со Висок Струк Цветен Принт Склекови

Rating 
DEN 543.84

Достапност
Производот е достапен

Женски Дводелен Лотос Костим За Капење Костими За Капење Облека За Плажа Со Висок Струк Цветни Печатени Протези Со Градник За Капење Спецификации : Стил : Танкини Сет Големина Тип : Редовна Големина (Женски) : М Л XL XXL Материјал : 18% Спандекс+82% Полиестерска Облека Машина За Перење Боја : Портокалова/Розова/Сина/Црвена/Зелена/Црна/ Шема : Цветни/Цврсти/Пруги/Точка половината : Висок Половината Стил : Костим За Капење, Костим За Капење, Костими За Капење, Облека За Плажа,Пливање Костим Повод : Плажа, Базен, Одмор, Лето Најважен Дизајн : Склекови Градник; поместена; ЛОТОС; ДВОДЕЛНА Облека Нега : Машина За Перење Пол : Жени Женски Дама Активности : Пливање; Сурфање; Топла Пролет;Нуркање, Лебдат Карактеристики : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет! Најновиот уникатен принт го прави многу привлечен. Визуелниот ефект е повеќе тродимензионален. Дизајниран со влошки за градите, Без Професионална Верзија на поделбата на тродимензионалното сечење, удобен за носење дизајн на лотос И Висок Струк, Пошармантна, Секси И Витка Извонредна изработка, од познатиот фабрички Тип : Сет За Танкини, Сет За Бикини, Костим За Пливање, Костим За Капење, Костими За Капење, Костими За Капење, Облека За Капење,Облека За Плажа; Материјал : 18% Спандекс+82% Полиестер; Шема : цветна/цврста/пругаста/точка боја : портокалова/розова/сина/црвена/зелена/црна/ големина : (Женски) : М л хл Ххл Карактеристика : Градник За склекови; поместена; лотос; дводелна Пригода : Оваа Костими За Капење Е Совршена За Пливање На Плажа, Сурфање Нуркање, Одмор, Базен, Летни Најважни Работи, Топла Пролет Итн. Вклучен пакет : . Танкини Сет Х 1. Забелешка : . Ве молиме дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење. Покрај различни компјутери се прикаже бои поинаку, бојата на вистинската точка може да се разликуваат малку од подолу слики, ви благодариме за вашето разбирање (1 инч = 2,54 см).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката