• Новак
Женски Лабави Врвови Есенски Тркалезен Пуловер На Вратот Омбре Маици Облека Трендовски Пролетен Ракав Одговара На Секојдневно Удобно Вино XXL

Женски Лабави Врвови Есенски Тркалезен Пуловер На Вратот Омбре Маици Облека Трендовски Пролетен Ракав Одговара На Секојдневно

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Продавницата ХАПИМО, Ви Посакувам пријатно шопинг искуство во ХАПИМО.Дознајте повеќе ЗА ХАПИМО со посета на Нашата Страница Со Ставки.Хапимо Женски Лабави Врвови Есенски Тркалезен Врат Пуловер Лента Омбре Маици Облека Трендовски Пролет 3/4 Ракав Одговара На Секојдневно Удобно Вино Ххлпроизвод Функција : 1. Убави врвови за подароци за удобно производство.Дише и лесна ткаенина за удобно носење воumn.2. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.Блузи за опуштен изглед.3. Овој печатен врв со долги ракави изгледа одлично на прекрасен есенски ден. Погоден за секое место за прикажување на овој женски врв, поврзан со сите панталони е исто така погоден. 4. Разновиден врв што одговара на сечиј стил може да биде облечен нагоре или надолу, да покаже урбан стил и забава. 5. Тоа е многу мода и ве прави толку убавина.Трендовски графички отпечатоци кои ја подигнуваат секоја секојдневна облека. Пол : должина На Жените : Редовен Стил : Секојдневен, Моден Материјал : Сезона На Мешавина Од памук : пролет, лето,есенска Пригода : Секојдневен,Роденден,Состанок,Забава,за работа, дома, Одмор и многу повеќе. Нега На облека : За Да Ја Задржите Добрата Форма на Облеката, Се Препорачува Миење Раце или Машинско Перење Со Кеса за Перење, Погледнете Ја Внатрешната Етикета за Перење. Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/закачувајте Или Обложувајте Суво/измијте Со Слични Бои, Што ќе ја Зголеми Издржливоста на Вашата Облека. Одговара : одговара точно на големината што добивате : 1 парчиња Женски Врвови ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината.Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД т : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124см/48.82" Ракав : 52см/20.47" Должина : 72см/28.35" к : бела маица туника цветни ракави ракав чипка култура врвот женски екипажот вратот маици пакет облечени врвови за жени црна плус големина долг ракав надвор рамо врвот блузи црн патент резервоар топ ЦРВЕНА јакна копче нагоре БЛУЗАС КУМПЛАЊОС нињас светци маица со долги ракави жени западни Дами кошула жени газа блузи И Блузи моден стил жениops зима блузи и блузи за women зима црвени валентини кошула жени 1.It изработен е од удобни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно во исто време. 3. Нега На Облека : Миење Раце / Миење Машини Со Ниска Температура, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложување, Виси На Суво. 4.Носењето на оваа облека ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. 5.Издвојте се од толпата со нашата единствена Удобна Уникатна Дизајнерска Облека. Секое парче е дизајнирано имајќи го предвид стилот и вниманието на деталите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката