• Новак
Кроп Блузи За Женски Женски О-врат Еднобојни Без Ракави Обичен Елек Фустан Сина М

Кроп Блузи За Женски Женски О-врат Еднобојни Без Ракави Обичен Елек Фустан Сина М

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Женски Еднобоен Фустан Без Ракави Со Еднократна Боја на Женски фустан со еднобоен обичен елек без ракави1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.2. Кул е за носење.3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : Aut, Зимски Пол : Женски Повод : Дома, Секојдневен Материјал : Имитација на памук : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Долги Ракави : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 ЕЕЗ Женски Tops Size Bust Length S90cm/35.43"99cm/38.98"M95cm/37.40"100cm/39.37"L100cm/39.37"101cm/39.76"XL105cm/41.34"102cm/40.16"2 XL110cm/43.31"103cm/40.55"3 XL115cm/45.28"104cm/40.94"4 XL120cm/47.24"105cm/41.34"5 XL125cm/49.21"106cm/41.73" Size : SBust : 90cm/35.43"Length : 99cm/38.98"Size : MBust : 95cm/37.40"Length : 100cm/39.37"Size : LBust : 100cm/39.37"Length : 101cm/39.76"Size : XLBust : 105cm/41.34"Length : 102cm/40.16"Size : 2 XLBust : 110cm/43.31"Length : 103cm/40.55"Size : 3 XLBust : 115cm/45.28"Length : 104cm/40.94"Size : 4 XLBust : 120cm/47.24"Length : 105cm/41.34"Size : 5 XLBust : 125cm/49.21"Length : 106cm/41.73" Табела Со Големини : Големина : С биста : 90см/35,43" Должина : 99см/38,98"Големина : М Биста : 95см/37,40" Должина : 100см/39,37"Големина : Л Биста : 100см/39,37" Должина : 101см/39,76"Големина : XL Биста : 105см/41,34" Должина : 102см/40.16"Големина : 2xl биста : 110cm/43.31" должина : 103cm/40.55"големина : 3xl биста : 115cm/45.28" должина : 104cm/40.94"големина : 4xl биста : 120cm/47.24" должина : 105cm/41.34"големина : 5xl биста : 125cm/49.21" < € Himiway ® himiway е растечки бренд во американската е-трговија. Ние сме специјализирани во дизајнот, производството, дистрибуцијата и малопродажбата на облека и додатоци. Се гордееме што постојано ви обезбедуваме квалитетни производи по конкурентни цени. Одличниот дизајн заедно со извонредната изработка, како и удобноста и удобноста се нашите трговски марки за да ве направат уште позадоволни. Ве молиме продолжете да обрнувате внимание на нас, ние секогаш ќе ви ја обезбедиме најновата модна облека и најинтимната услуга. Ако не сте целосно задоволни со некој производ, ве молиме контактирајте го нашиот тим за поддршка на клиенти од светска класа. Тие ќе бидат среќни да ги завршат работите. Изработен е од висококвалитетен материјал, кој го одржува вашето тело во состојба на целосна релаксација, меко и удобно и може да се совпадне со многу врвови. Секое внимателно разгледување на дизајнот, фокусирајте се на создавање совршена облека за вас. Идеален подарок : шик подарок за вашиот љубовник или пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн. Совршен ромпер за плажа, семејство, секојдневно, работа, запознавање, шопинг, работа, канцеларија, одмор, за сите прилики. Секојдневниот дизајн може подобро да го истакне вашиот личен шарм и привлечна фигура, така што ќе се истакнете во толпата. тренинг блузи за жени,резервоар за жени, женски резервоари.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката