• Новак
Женски Хенли Кошула Разгорени Ракави V Вратот Туника Блузи За Жени Флора Печатење Folwy Блуза Копче-до Кошула

Женски Хенли Кошула Разгорени Ракави V Вратот Туника Блузи За Жени Флора Печатење Folwy Блуза Копче-до Кошула

Rating 
DEN 331.04

Достапност
Производот е достапен

Мода Женско Лето V-Вратот 3/4 Ракав Принтсексуална Маица Блузакарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Секојдневна Маица,В-Врат,Модна Маичка,Краток Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Лето/Aut/Пролет : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење Јака : В-Декстил : Секојдневен,Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : 3/4 Ракавкако да се мие : Ладно Миење Раце,Закачете Или Сушете На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Блуза ЈАНХАЈГОНГ Женски Блузи Со Долги Ракави Мода Женско Лето В-вратот 3/4 Ракав Печати Повик Маица Блуза. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22 "Рамо : 38см/14.96" Ракав : 43см/16.93 "Должина : 68см/26.77". Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 97см/38.19 "Рамо : 39см/15.35" Ракав : 44см/17.32 "Должина : 69см/27.17". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102cm/40.16 "Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 45cm/17.72 "Должина : 70cm/27.56". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 107см/42.13 "Рамо : 41см/16.14" Ракав : 46см/18.11 "Должина : 71см/27.95". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112см/44.09 "Рамо : 42см/16.54" Ракав : 47см/18.50 "Должина : 72см/28.35".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката