• Новак
Бепптер Вратоврска Боја Кошула Жени Fall Зима Блузи Клиренс Жени Обични Модни Вратоврска Вратоврска Боја Печатење Маица Со Долги Ракави Блуза Блузи

Бепптер Вратоврска Боја Кошула Жени Fall Зима Блузи Клиренс Жени Обични Модни Вратоврска Вратоврска Боја Печатење Маица Со Долги

Rating 
DEN 329.12

Достапност
Производот е достапен

Големина : М Биста : 102см/40.Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Дневно,Деловно Работење,Свадба,Забава,Божиќ, Денот На Вљубените, Денот На Мајката, Денот На Благодарноста, Денот На Велигден, Денот На Свети Патрик Материјал : Полиестер,Тип На Спандекспатерн : Печатен Стил : Секојдневен,Моден,должина на Ракавот : како Што Е Прикажано : одговара на големината на дебелината : Тенок стил како да се мие : рачно перење ладно,Закачување Или Сушење Во Линија Вклучуваат : 1 Компјутер Врвни Совети : .02 "Должина : 72см/28.93" Ракав : 61см/24. Бепптер Вратоврска Боја Кошула Жени Fall Зима Блузи Клиренс Жени Обични Модни Вратоврска Вратоврска Боја Печатење Маица Со Долги Ракави Блуза Врвовикарактеристики : Материјал : Женските Врвови се изработени со висококвалитетен материјал, кои се флексибилни и дишат.52" Ракав : 62cm/24. Функција : женски блузи, резервоари за жени, без граници врвови, плус големина блузи, резервоари за мажи, јуниори врвови, танкини врвови за жени, женски врвови плус големина, женски врвови клиренс, женски врвови и блузи, женски врвови на клиренс, плус големина женски блузи и блузи, женски врвови на клиренс под 5 долари, женски блузи, блузи и фустани, кошули за жени, барби кошула, бела маица, блузи за жени дозвола 5 5, блузи за жени плус големина, бела блуза, женски блузи 3/4 ракав, женски блузи дозвола, летни блузи за жени. Функција : Розова блуза, бели блузи за жени облечени, градници за жени, спортски градници за жени, градници за жени плус големина, спортски градници за жени плус големина, резервоар, блузи за резервоари за жени под 5 долари, плус големина на резервоари, тенкови за девојки, резервоар со вграден градник, бели блузи за тенкови за жени, женски врвови со плус големина и маици, плус големина врвови 3/4 ракав, плус големина блузи за жени облечени, плус Големина врвови 4x, дами плус големина блузи, плус големина врвови цветни туника, вратоврска боја кошула жени, блузи за жени, жени велигденски врвови, cl зимски врвови дозвола, fall кошули жени. Не гледам. Големина : XL Биста : 114cm/44.Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате.80" Рамо : 40см/15.24 "Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 63cm/24. Совршен Подарок : Женски Врвови Дозвола, исклучителна мода и секси дизајн.34 "Ракав : 60см/23.16" Рамо : 41.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката