• Новак
Жените Обичните Врвот Квадратни Вратот Краток Ракав Копче Пресече Печати Маица Улична Облека

Жените Обичните Врвот Квадратни Вратот Краток Ракав Копче Пресече Печати Маица Улична Облека

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Големина : S Биста : 95cm/37.40" ракав : 20cm/7.87" Рамо : 40cm/15.75" Должина : 67cm/26.38" Големина : М Биста : 100cm/39.37" Ракав : 20.5 cm/8.07" Рамо : 41cm/16.14" Должина : 68cm/26.77" Големина : L Биста : 105см/41.34" ракав : 21см/8.27" рамо : 42см/16.54" должина : 71см/27.95" големина : xl Биста : 110см/43.31" ракав : 21.5 см/8.46" рамо : 43см/16.93" должина : 72см/28.35" големина : xxl биста : 115см/45.28" ракав : 22см/8.66" рамо : 44см/17.32" должина : 73см/28.74" жени обични врвни Квадратни Вратот Краток Ракав пресече печатење маица Карактеристики : Дизајн круг вратот ливче ракав пред пресврт Маици.Ракавот внесува многу елегантен и трендовски изглед на вашиот секојдневен изглед.Повод Секојдневен и елегантен стил го прави совршен за различни активности. Погоден за секојдневно носење, работа, на отворено, училиште, шопинг, запознавање, одмор. Тоа е задолжително во вашата гардероба. Натпревар ова лето блузи е совршен за симпатична и елегантен изглед. Тоа е најдобар избор во комбинација Со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Спортски Панталони или Здолништа. Совети има разлика од 1 2 см поради рачно рамно мерење, ве молиме погледнете ја табелата со големини пред нарачката. Не Големина Шема! 60% Полиестер, 35% Вискоза, 5% Спандекс На Ткаенина за затворање Изработена од 60% Полиестер,35% вискоза, 5% спандекс, удобна и мека ткаенина од кошули, еластична и лесна, но не се гледа.Сезона : Летен Род : Женски Повод : Дневен Материјал : Тип На Полиестерпатер Тип : Цврст Стил На Боја : Обична Должина : Редовно Вклопување : одговара на Материјалот : Вискоза и Полиестер. Материјалот е мек,еластичен,лесен,дише лесен, дише,удобен и одличен за носење цел ден. Повод : Секојдневен / Забава/Шопинг/Работа / Надвор/Дома/Свадба/Училиште/Одмор Стил.Многу еднобојни И цветни Маици достапни за вашиот избор. Додадете во вашата листа на желби, ние ќе ажурираме нова боја секоја недела. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во описот на производот пред да купите. туники со кратки ракави за жени плус големина женски високи врвови женски кошули ххххххл памучни маици за жени в - врат плус големина маици туника женски долги кошули кошули што ја отстрануваат влагата жени плус големина сива маица за жена мека маица жени против вратот бел тигар. плус големина жени обична блуза летни туники за жени да носат со хеланки кратки ракави плус големина длабоки в маици за вратот жени памучни в маици за вратот жени маици со повеќе пакувања туника за хеланки за жени туника маици за хеланки за жени. велигденски блузи за чистење за жени и жени ххл маици за жени памук v вратот бела тигарска кошула жени vneck tshirt жени пакет плус големина женски врвови xxl жени xxl врвови женски памучни плетени врвови xl плус големина блузи за жени 1x кошули со лактот. маици за жени v вратот пакет влага фитил кошули жени лабава памук v вратот кошули за жени маици за плус големина жени xxl женски врвови жени летни кошули пакет бели туника маици за жени туника маици жени пакет ноќта на вештерките женски облека. плус големина памучни врвови за жени секојдневен летен памук женски врвови туники за жени плус големина туника кошули за жени плус големина кошули за жени 3х 4х женски врвови плус големина плус големина летни кошули западни маици за жени женски памучни летни врвови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката