• Новак
Женска Исечена Сомотска Јакна Трендовски Секојдневен Фенер Јакни Со Долги Ракави Со Копчиња Надолу Јакни Со Лесни Цврсти Есенски Кратки Палта Со Џебови

Женска Исечена Сомотска Јакна Трендовски Секојдневен Фенер Јакни Со Долги Ракави Со Копчиња Надолу Јакни Со Лесни Цврсти Есенски

Rating 
DEN 559.84

Достапност
Производот е достапен

Големина : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 142см/55. Одлично за хеланки со шал, и чизми во пролет, fall и зима. Жени, Поштенски Дуксери За Жени. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см)Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 130см/51,18 "Ракав : 55см/21,65 " Должина : 46см/18,11". Овој џемпер со качулка е неопходен за овааumn и зима. Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 134см/52. ①Прилики одлични за Aut,Зима и Пролет,спарете фустан за тело или долги врвови за пуловер внатре,или фармерки,хеланки,пу кожени панталони ги покажува вашите уникатни стилови,за клубови,забава,ноќевање,ноќно џогирање,улична облека,запознавање со школки,спортска облека, гимнастика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката