• Новак
Ла Двојна Страна Плете Цврст Клуб Фустан Лето Секси Бодикон Ручаше Пресврт Без Ракави Истегнување Мини Фустан Глина Боја

Ла Двојна Страна Плете Цврст Клуб Фустан Лето Секси Бодикон Ручаше Пресврт Без Ракави Истегнување Мини Фустан Глина Боја

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ-Ниту една проегирна ткаенина-Увезена ТКАЕНИНА И НЕГА-Ткаенина : 95% ПОЛИЕСТЕР, 5% Спандекс-отпорна На Брчки : технологијата отпорна На Брчки ве одржува да изгледате најдобро од ден во ноќ-Нега : МАШИНСКО ПЕРЕЊЕ ОДГОВАРА И ГОЛЕМИНА-Точно По големина - Забележете Ако помеѓу големини предлагаме да го зголемите Материјалот : материјалот на овој летен исечен фустан е удобен, дише, добар за кожата. Ткаенината не се гледа и лесно можете да го добиете сарафанот. Карактеристики : Дизајн На Ребра, Без Ракави, Стил На Клупска Забава, Стил На Бодикон, Странично Ручање, Ремен За Шпагети, Мини Должина. И пресечените и исечените пресврт дизајни ќе ве направат елегантни и секси. Трендови : совршено е да го носите овој шуплив клупски фустан за да се спарите со повеќето чевли со високи потпетици, исто така можете да имате торба за комбинирање и мислам дека ви требаат пар чевли со високи потпетици. Тоа ќе направи да изгледате убаво.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката