• Новак
Хајхајуп Чешел Подуена Женска Коса Фиба Фиба Коса Принцеза клип За Коса Клипови За Коса Голема

Хајхајуп Чешел Подуена Женска Коса Фиба Фиба Коса Принцеза клип За Коса Клипови За Коса Голема

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Производот е достапен

Чешел Подуени Зајакнување Женска Коса Фиба Фиба Коса Принцеза Зајакнување клип За Коса Клипови За Коса Голема Соберете го горниот дел од косата над увото и подигнете ја нагоре.Материјал : АБС пластиканавратете ја косата на фиба. Дизајнирајте и поправете го со вашата омилена фиба или еластична лента, така што фиба е скриена во вашата коса.Лесно креирајте секси голем волумен. Не може да ја измени формата на главата и лицето, но и да постигне елегантен и сладок темперамент, правејќи да изгледате елегантнопогоден за сите типови коса, Соодветни додатоци за кадрави фризури и оние кои сакаат да бидат и високи. Цврсто се прицврстува на сите видови коса, без разлика дали е долга, густа, кратка или тенка, итн 1 х Коса За Зајакнување На Косата Намачкајте ја косата : волумен и висина на вашата коса за да ја направите без губење на слоевитоста. Лесно е да се направат убави и шармантни фризуриоперативни чекори : Удобни И силни, Полирани и мазни, изработени од висококвалитетни материјали, нема да и наштетат на вашата коса. Добар само-зафат и криење на перформансите во надворешниот слој на вашата коса, таа е и многу лесна за носење боја : како што е лесна за употреба и не се потребни алатки, само подигнете дел од косата, ставете ја фиба под неа, а потоа поправете ја косата за да ја покриете ставете ги забите на фиба на коренот на подигнатата коса. Вметнете ги забите и лизгајте се Во косата со забите свртени наназад : 10,5 € 6,5 см Вратете ја Косата На Фиба. Дизајнирајте И Поправете Го Со Вашата Омилена Фиба Или Еластична Лента, Така Што Фиба Е Скриена Во Вашата Коса. Клипови за коса За Жени Кои Стилизираат Гроздобер Клипови за Коса. Полна Коса : Волумен И Висина На Вашата Коса За Да Ја Направите Без Губење На Слоевитоста. Лесно Е Да Се Направат Убави И Шармантни Фризури Кравјо Печатење Клип За Коса Без Лизгање Клип За Коса. Погоден За Сите Типови Коса, Соодветни Додатоци За Кадрави Фризури И Оние Кои Сакаат Да Бидат И Високи. Цврсто Се Прицврстува На Сите Видови Коса, Без Разлика Дали Е Долга, Густа, Кратка Или Тенка, Итн Клипови За Коса Малку Клипови За Коса Долга Густа Коса. Чекори За Работа : Мини Клип За Коса Мали Клипови За Коса. Материјал : Абс Пластична Коса За Жени Клипови Клипови За Коса За Екстра Густа Коса.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката