• Новак
Каролини Богатства CK2197JMAT Ланкашир Териер Во Кујната Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36

Каролини Богатства CK2197JMAT Ланкашир Териер Во Кујната Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Каролини Богатства CK2197 JMAT Ланкашир Териер Во Кујната Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Ланкашир Териер Вратата. Ланкашир Териер Во Кујната Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24х36 Вратата CK2197 JMAT. Овој производ е Од колекцијата Во Кујната Од Богатствата На Каролини и ќе има други координативни производи што можете да ги купите одделно. Оваа подлога може да се користи или како внатрешна патосница за влез или надворешна подлога за добредојде. Подлогата е со димензии 36 инчи од најдолгата страна и 24 од задниот дел на подлогата напред. Подлогата е дебела околу 1/4 инчи и обезбедува лесно растојание за повеќето врати. Горниот слој на оваа декоративна подлога е полиестерски филц. Оваа подна подлога е трајно обоена во нашиот објект Во Мобиле, Алабама. Користете градинарско црево за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Зголемете го притисокот со палецот на цревото и потоа користете го притисокот од водата за да ја отстраните нечистотијата. Можете да користите и машина за перење. Внимавајте да не извадите лежалка во тој процес. Исчистете го килимот со благ детергент. Не чистете со четка за да не ја повлечете дремката на филцот на горниот слој на подлогата. Користете го вашиот вакуум на поставката на подот за да не го повлечете горниот дел од филцот. Ролери за влакненца може да се користат за отстранување на влакната од домашни миленици од подлогата. Исчистете ги дамките со средство за чистење што не произведува многу пена. Ќе биде тешко да се извади целиот сапун од подлогата. Внатре во подлогата има неколку слоеви за да се држи заедно и да се обезбеди поголема издржливост. Долниот слој на подлогата е гума со печат за да обезбеди функција што не се лизга на подлогата. Подлогата е исечена со црна полиестерска ткаенина која ги врамува уметничките дела и ги држи сите слоеви заедно. Ланкашир териер подароци, ланкашир териер колекционерски предмети, ланкашир териер врати, направи голема миленичиња сопственик подароци, миленичиња чувар подароци, чешла подароци, ветеринар подароци или подароци за речиси секој. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката