• Новак
Нулум Вернер Раб Волна Површина Килим, 4 '6', Црвено

Нулум Вернер Раб Волна Површина Килим, 4 '6', Црвено

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Цветниот модел на медалјон на овој килим го спојува гроздобер стил со традиционалната удобност. Оваа уникатна комбинација на бои може да додаде шарм на секој простор. Рачно ткаени Во Индија, оваа волна и памучен килим ќе го загреат секој простор. Нулум Вернер Рачно Ткаена Област На Раб Руханд Ткаена Во Индијаматеријал : 80% Волна, 20% Памучна Подлога : Платно : Внатрешни Препорачани Соби : Дневна Соба, Трпезарија, Спална Соба вклучува Раб.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката