• Новак
Babysbule Жените Блузи Дозвола Женска Мода Печатени Плус Големина О-Вратот Маици Краток Ракав Графички Маици Блузи

Babysbule Жените Блузи Дозвола Женска Мода Печатени Плус Големина О-Вратот Маици Краток Ракав Графички Маици Блузи

Rating 
DEN 231.36

Достапност
Производот е достапен

Женска Мода Печатени Маици Со О-Врат Со Плус Големина Графички Маици Со Кратки Ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : ❥ Материјал : Памук и спандекс. дише и удобно.❥ Карактеристики : дупка круг вратот краток стил❥ Повод : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. Совршен заumn и зима. Овој џемпер нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода. Attention ве молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, изберете ја големината според неа.Реклами погодни за Секојдневно Носење, Дома, Училиште, Работа, Улица, Шопинг, Спорт, Забава Во Пролет, Лето, Aut,Зима информации за Производот : пол : Женска Должина : редовен стил : Секојдневен,моден повод : Секојдневен, секојдневно и миењето раце и миењето машини се Окпакети вклучуваат : 1 ЕЕЗ Врвови забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Babysbule Женски Врвови Дозвола Женска Мода Печатени Плус Големина О-Вратот Маици Краток Ракав Графички Маици Блузи. ● Ткаенина● : Каузални летни врвови. Висококвалитетен материјал. Мека ткаенина, еластична, лесна, дише не проѕирна и е пријателска за кожата, ќе се чувствувате меко и удобно, никогаш нема да зажалите што ја добивте. €Карактеристики : блузи За Резервоари/врвови за Култури/Тренинг/плус големина/врвови На Корсет/Халтер. Лабаво Вклопување, Моден Едноставен Дизајн.Основна симпатична блуза, трендовски и елегантен, Покажете ја вашата доверба и Шармантен изглед. €Натпревар} : женските основни блузи се спарени со фармерки, тексас шорцеви тексас јакна и хеланки, спортски панталони, здолништа, некои убави додатоци, чанти за рамо и слатки капи за да поминат убав и секојдневен одмор. Погоден за носење во пролет, лето и fall. `+Прилики : ова е совршен летен секојдневен врв што може да се носи како секојдневно носење, погоден за активности на отворено, шопинг, состаноци, забави и какви било други прилики. Овие слатки врвови може да се подарат и на пријателите и семејството. ①Перење : машинско перење или рачно Перење /Сушење На Линија /Не Избелувајте. `+ Големина : ние не користиме табела со големини. Ве молиме проверете ја табелата со големини во" слика На Производот " пред да нарачате за да се осигурате дека ќе ја добиете точната големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката