• Новак
Режим на одмор Маица За Одмор Маица Патување Маица Живот На Плажа Врвни Женски Вибрации За Подароци Смешно Патување Летни Маици Патник

Режим на одмор Маица За Одмор Маица Патување Маица Живот На Плажа Врвни Женски Вибрации За Подароци Смешно Патување Летни Маици

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

4.2 мл. 52/48 Воздушен Волумен чешлан и памук/полиестер (значи дека е навистина мек!) Големина на тунисекс што не е кутија-ве Молиме размислете за големината надолуТЕКСТРА МЕК загаден материјал tgrat ИДЕИ ЗА ПОДАРОЦИ : Оваа Кошула Е Најдобриот Подарок за себе или За Вашата Баба, Мајка, Тетка, Сестра На Денот на Мајката, Денот на Бабата и Дедото, Роденден, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ и многу повеќе.Испратени ОД САД. Смешни Христијански Маици И Света Кошула Исус Полуживот Не Си Играат Со Мене Доволно Молете Се Некако Унисекс Облека За Возрасни Блузи И Маици За Маици Супер мек памук. Унисекс одговара. Бела + Платно Маица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката