• Новак
Маици За Женски Врвови Модни Женски Летни Цветни Печатени В-Вратот Краток Ракав Ревер Јака Маица Обични Маици Блузи

Маици За Женски Врвови Модни Женски Летни Цветни Печатени В-Вратот Краток Ракав Ревер Јака Маица Обични Маици Блузи

Rating 
DEN 246.24

Достапност
Производот е достапен

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58 "Должина : 67см/26.38". Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94 "Должина : 68см/26.77". Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Должина : 69см/27.17". Големина : XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118cm/46.46 "Должина : 70cm/27.56". Големина : XXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 126cm/49.61 "Должина : 71cm/27.95". Големина : XXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 134cm/52.76 "Должина : 72cm/28.35". Мода Женско Лето Печатени Кратки Ракави Ревер Јака Маица Обичните Маици Tee Tops Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал : 25% Памук, 75% Полиестер.Карактеристики : Чиста Боја, Мека, Удобна и Секојдневна.Добро за работа и викенд, облечете се нагоре или надолу. Совршен избор за сите сезони.Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти.Прилики : Пролет, Лето, Fall, Секојдневен, Основен, Датум, Забава, На Отворено, Плажа. Лесно се совпаѓа со различен стил на облека или надворешно носење.Информации за производот : Сезона : Сите сезонски пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, моден ракав должина : Целосно : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenените Врвови Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката