• Новак
Да Ја Направиме Америка Повторно Голема

Да Ја Направиме Америка Повторно Голема

Rating 
DEN 231.84

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џојбај.Машка И Женска Цврста Боја На Екипажот Со Долги ракави-Маица Со Вратот На Вратот На Вратот и женска цврста боја На екипажот со долги ракави-вратот маица 1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.2. Кул е за носење.3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : Лето : Женска Пригода : Дома, Секојдневно Материјал : Имитација на памук : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Долги Ракави : Одговара на големината дебелина : Стандардно Како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 ЕЕЗ Женски Tops Size Bust Neckline Armhole Shouldersleevebiceplengths100cm/39.37"54cm/21.26"48cm/18.90"44cm/17.32"60cm/23.62"36cm/14.17"69cm/27.17"M106cm/41.73"55cm/21.65"50cm/19.69"45cm/17.72"61cm/24.02"38cm/14.96"70cm/27.56"L112cm/44.09"56cm/22.05"52cm/20.47"46cm/18.11"62cm/24.41"40cm/15.75"71cm/27.95"XL120cm/47.24"57cm/22.44"54cm/21.26"47.5 cm/18.70"63cm/24.80"42cm/16.54"72cm/28.35"XXL128cm/50.39"58cm/22.83"56cm/22.05"49cm/19.29"64cm/25.20"44cm/17.32"73cm/28.74"XXXL136cm/53.54"59cm/23.23"58cm/22.83"50.5 cm/19.88"65cm/25.59"46cm/18.11"74cm/29.13"XXXXL146cm/57.48"60cm/23.62"60cm/23.62"52.5 cm/20.67"66cm/25.98"48cm/18.90"75cm/29.53"XXXXXL156cm/61.42"61cm/24.02"62cm/24.41"54.5 cm/21.46"67cm/26.38"50cm/19.69"76cm/29.92" Републиканец, Демократ, Независен нека знаат Каде Стоите. Без разлика дали станува збор за сериозна Изјава или сатирична гледна точка, ја имаме. Пробајте ја оваа нова неверојатна Божиќна Колекција Облека! Оваа Божиќна Облека Со долги ракави е совршена Како Божиќна кошула, Дедо Мраз Божиќна маица, Грд Божиќен дуксер, Смокинг Божиќни Џемпери За мажи, костуми За Дедо Мраз, елф костуми, божиќна маица за забави, леплива божиќна кошула, божиќни додатоци, Машки Грди Џемпери Божиќни кошули! Тие се совршени божиќни подароци за сопруг божиќни подароци, божиќни подароци за тато, дедо и многу повеќе. Машина за перење. Достапно во широк спектар на големини и бои. Изберете ги опциите за големина и боја од паѓачката листа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката