• Новак
уублик Жени Краток Ракав Нова Мода Пролет Лето V Вратот Сезонски

уублик Жени Краток Ракав Нова Мода Пролет Лето V Вратот Сезонски

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Жени Мода Печатени Обични В-Вратот Долги Ракави Лабава Маица Блуза Блуза Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за Вашиот дали носењето Стилски и моден дизајн ве прави попривлечни многу е погоден за сите сезониудобен материјал, погоден За различни прилики ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Информации за производот : Сезона : Сите сезони пол : женски, девојка повод : Секојдневен, Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете Што добивате : 1 Компјутер Жените Блузизираат.Usukeubustsleevelungthsmall483498cm/38.58"18cm/7.09" 70cm/27.56 " Големина : Големина. : Смолус : 4УК : 8ЕУ : 34биста : 98см/38.58 "Ракав : 18см/7.09"Должина : 70см/27.56" валентин дуксери за жени. валентин облека. денот на вљубените подароци за неа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката