• Новак
Тато 1 Одделение Наставник Ништо Не Ме Плаши Денот На Таткото Унисе Маица С-3ХЛ

Тато 1 Одделение Наставник Ништо Не Ме Плаши Денот На Таткото Унисе Маица С-3ХЛ

Rating 
DEN 335.68

Достапност
Производот е достапен

Идеален за сите прекрасни наставници од прво одделение кои се исто така фантастични татковци, татковци, папи, татковци кои првпат очекуваат татковци. Новина Подарок За Ноќта на Вештерките, Промоции, Семејни Заедно, Божиќ, Специјални Прилики, Родендени, Денот На Таткото, Дипломирање И Многу Повеќе. . . С. М. Л. ХЛ. 2ХЛ. 3ХЛ. . Ширина, во. 17.99. 20.00. 21.97. 23.98. 25.98. 27.99. . Должина, во. 27.99. 28.98. 30.00. 30.98. 31.97. 32.99. . Должина на ракавот, во. 8.23. 8.50. 8.74. 9.02. 9.25. 9.49. . Унисекс маичката во мек стил става ново вртење на секојдневната удобност. Изработена од многу меки материјали, оваа маичка е 100% памук за цврсти бои. Боите на хедер и спортската сива боја вклучуваат полиестер. Рамената имаат касета за подобрување на издржливоста. Нема странични рабови. Јаката е направена со ребрести плетење за да се спречи оштетување на виткање. : 100% памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,5 мл/јд2 (153 г/м2)). : Еврофит. : Солза-далеку етикета. : Работи верно на големината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката