• Новак
Погоди Која Недела Е Смешна Ајкула Гроздобер Мажи Жени Деца Маица

Погоди Која Недела Е Смешна Ајкула Гроздобер Мажи Жени Деца Маица

Rating 
DEN 255.68

Достапност
Производот е достапен

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб Погодете Која Недела Е Смешна Ајкула Гроздобер Мажи Жени Деца Маица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката