• Новак
Кафепрес-Името На Исус Женска Маица-Женска Класична Маица

Кафепрес-Името На Исус Женска Маица-Женска Класична Маица

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода. Со илјадници дизајни за избор, сигурно ќе ја пронајдете уникатната ставка што ја баравте. Оваа женска кошула со кратки ракави има удобен врат на екипажот и квалитетна конструкција, што ја прави совршен графички подарок за жени. Меката ткаенина изгледа исто толку добро колку што се чувствува и е издржлива за секојдневно носење. Нашите слатки, смешни и уникатни дизајни се печатат професионално и прават одлични новини подароци за неа, млади или стари. И со Кафепрес, вашето задоволство е секогаш наше ветување..купете со доверба, бидејќи нудиме лесни приноси и размени и 100% гаранција за враќање на парите. Овие квалитетни женски маици со краток ракав со екипаж со врат се 100% претходно намален памук (мешавина од памук/полиестер за сиви бои) и се меки и издржливи за удобно чувство. Вклопувањето е стандардно за жени (големината нагоре во сомнеж). С, М, Л, XL, 2xl достапни. Нашите графички дизајни за маици се професионално испечатени, така што вашиот уникатен дизајн ќе изгледа одлично и ќе насмее некого со смешните, слатки, гроздобер или експресивни уметнички дела. Однесувајте се кон себе, или направете ја оваа кошула совршен подарок за Денот на Мајката, Денот На Вљубените, Божиќ, родендени, годишнини, пензионирање или без никаква причина!. Машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои и суво сушење ниско за лесна и удобна нега. УВЕЗЕНИ. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е наше ветување,а враќањата/размените се олеснуваат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката