• Новак
јинго жени дневен тенок смена фустан долг фустан без ракави ладно рамо цврст и печатење сплит полите врвка обичен фустан

јинго жени дневен тенок смена фустан долг фустан без ракави ладно рамо цврст и печатење сплит полите врвка обичен фустан

Rating 
DEN 383.68

Достапност
Производот е достапен

01" Рамо : 39см/15.14" ракав : 22cm/8. Можете да го облекуваат нагоре или надолу за различни прилики. Материјал : Полиестернеклин : В ѓердан : Должина На Краток Фустан : Должина На Глуждот Тип На шема : полка дотдизајн : Чипка нагоре, страничен сплитстил : Сексигендер : Женски Повод : Секојдневен, дневен, забава, работа, дом, излегување, ноќно излегување, состанок, плажа, училиште, клуб, свадби, одмор итн нега За Миење Раце : ладно миење Раце, не избелувајте, закачете суво, ниско железо ако неопходнасодржина На Пакетот : 1 парчиња женски фустан+1 парчиња Белешка За појас : Ве Молиме Споредете ги големините на деталите Со вашите пред Да Купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Големина Големина Size Bust Shoulder Sleeve Length S483289cm/35.36" Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 34 биста : 94см/37.55"Рамо : 41см/16.35"Ракав : 20СМ/7,87"ДОЛЖИНА : 134см/52,76"големина : големина на лус : големина 8ук : големина На 12еу : 36биста : 99см/38,98"Рамо : 40см/15,75"ракав : 21СМ/8,27"ДОЛЖИНА : 135см/53,15"големина : xlus големина : 10uk големина : 14eu големина : 38биста : 103СМ/40.45" должина : 138СМ/54.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката