• Новак
Женски фустани печатени околу деколтето макси максимално моден летен фустан без ракави виолетова l

Женски фустани печатени околу деколтето макси максимално моден летен фустан без ракави виолетова l

Rating 
DEN 383.84

Достапност
Производот е достапен

Оваа ткаенина со долги фустани без ракави е супер мека, истегната и лесна за мека, пријатна есен, зима и пролет. Со тркалезно деколте трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул . Информации за производот : . -Материјал : памук. -Сила должина на ракав : Должина на облека во стилот на ракави : Долга облека Стил на вратот : Тркалезно деколте за облекување на деколте : Макси-шема : Печатена сезона : лето. -Пол Жена. -Казија : Обично, секојдневно. -Иш : миење на рака во ладна вода, виси или суво. -И ќе добиете : 1 фустан : S US : 4 Bust : 96cm/37,80 '' половината : 106cm/41.73 '' Должина : 127cm/50.00 '' Големина : M US : 6 Bust : 102cm/40.16 '' '' '' '' 'Taid : 112 CM/ 44.09 '' Должина : 128cm/50.39 '' Големина : l САД : 8 биста : 108cm/42.52 '' половината : 118cm/46.46 '' Должина : 129cm/50.79 '' Големина : xl САД : 10 биста : 114cm/44.88 '' Половината : 124cm/48.82 '' Должина : 130cm/51.18 '' Големина : 2xl САД : 12 биста : 120cm/47.24 '' Ваист : 130cm/51.18 '' Должина : 131cm/51.57 'Големина : 3xl САД : 14 биста : 126cm /49.61 '' Полови : 136cm/53.54 '' Должина : 132cm/51,97 '' летен долг фустан. Дизајн на деколте за ракави без ракави за жени. Погодно е за пролет, лето, дневно слободно време, работа, датум, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици . Избор на подароци, погоден за тоа да му го дадете на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празник Подарок за збогатување на нејзината гардероба . женски фустани; Летни фустани за жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката