• Новак
Женски Фустани Се Занимава Дозвола Жени Мода Лето Солидна Едно Рамо Секси Долг Фустан Свечен Фустан Подарок За Жени

Женски Фустани Се Занимава Дозвола Жени Мода Лето Солидна Едно Рамо Секси Долг Фустан Свечен Фустан Подарок За Жени

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Женски Мода Лето Солидна Едно Рамо Секси Долг Фустан Формален Фустан Карактеристики : 1.Материјал : Полиестер, Мек и Удобен 2.Карактеристики : едно рамо, Дневно, Моден Стил. 3.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. 5.Содржина на пакетот : 1 Х женски Фустан информации За Производот : Сезона : Пролет, Лето,Aut,Зима Пол : Жени Повод : Мода, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : цврст Стил : Мода, Секојдневна Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 83см/32.68 "Половината : 67см/26.38" Должина : 109см/42.91". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 88см/34.65 "Половината : 72см/28.35" Должина : 110см/43.31". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 93см/36.61 "Половината : 77см/30.31" Должина : 111см/43.70". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 98см/38.58 "Половината : 82см/32.28" Должина : 112см/44.09". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 103см/40.55 "Половината : 87см/34.25" Должина : 113см/44.49 " Тихлмк Женски Фустани Се Занимава Дозвола Жени Мода Лето Солидна Едно Рамо Секси Долг Фустан Формален Фустан Подарок За Жени. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење,стилски и моден, ве прави попривлечни. Ова ќе биде нешто посебно во оваа сезона, меките материјали ќе ви донесат удобност и релаксација. Одлично за Секојдневно,Секојдневно, Лето, Плажа, Забава, На Отворено, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Полиестер. Редовно Вклопување. Се надеваме дека овде можете да најдете свој стил. Нема да се намали и со редовна големина, која не е ниту премногу тесна ниту премногу лабава, погодна за работа или само облечете ја за домашно слободно време. Повод : Секојдневен; Дневно; Лето; Плажа; На Отворено; Забава; Работа; Училиште; Дома; Одмор; Божиќ; Годишнина; Одмор итн. може да се совпадне со спортски чевли, кожени чевли и чевли со високи потпетици во секојдневниот живот. Фустани За Жени; Женски Фустани; Летен Фустан; Летни Фустани За Жени; Сарафани За Жени; Фустани На Плажа За Жени; Свечени Фустани За Жени; Секси Фустани За Жени; Фустан За Забава За Жени; Матурски Фустани; Матурски Фустани; Матурски Фустани За Жени; Светкави Фустани За Жени; Обични Фустани За Жени; Есенски Фустани За Жени; Празнични Фустани За Жени; Гроздобер Фустан За Жени; Гроздобер Фустани; Костими За Жени; Косплеј Костими За Жени; секси Костими За Жени; Женски Фустани; цветен Фустан За Жени; фустани со кратки Ракави За жени; Фустани За кошули за жени; Дозвола За Зделки; Дозвола за продажба; Божиќни фустани; Фустан За Вљубените; Подароци За Роденден; Подарок За Жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката