• Новак
Женски Плус Големина Готски Долги Ракави Ретро Макси Фустани Пеперутка Надвор Рамо Завој Партија Ноќта На Вештерките Фустани Зелена XL

Женски Плус Големина Готски Долги Ракави Ретро Макси Фустани Пеперутка Надвор Рамо Завој Партија Ноќта На Вештерките Фустани

Rating 
DEN 479.84

Достапност
Производот е достапен

КОПЧЕТО Е посветено на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите најдобра услуга. Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс Бои : Црвена,Топла Розова,Вино,Вермилион,Лубеница Црвена,Виолетова,Темно Виолетова,Светло Виолетова,Морнарица,Црна,Сива,Бела,Зелена Големина : Л,XL,XXL,XXXXL,XXXXL Должина На Ракавот : Деколте Со Долги Ракави : V-Шема На Вратот : Дебелина На Блокирање На Бои : Карактеристики Со Средна Дебелина : костими за ноќта На вештерките; Костими За Ноќта На Вештерките За Жени; Косплеј; Стил На Облекување На Ноќта На Вештерките : Готски; Гроздобер; 1950-Ти; Сезона На Стемпанк : Fall; Зима; Пролетна Пригода : НОЌТА На ВЕШТЕРКИТЕ; ФЕСТИВАЛ; ЗАБАВА; ДНЕВНО СЛОБОДНО ВРЕМЕ; ПАТУВАЊЕ; ВКЛУЧЕН Е ПАКЕТ За КОСПЛЕЈ : 1 Еез Женски Фустан Материјал : Ноќта На Вештерките 2023 Костимите За Жени Се Изработени Од Мек Висококвалитетен 95% Полиестер,5% Спандекс. Лесен, дише, еластичен и издржлив,удобен за носење. Карактеристики : Женски 2023 плус големина готски ретро блок во боја макси фустани пеперутка долг ракав надвор од рамо завој забава костими за ноќта на вештерките фустани. Можете да се спарите со различни стилови на мали додатоци, јакни, кардигани, за да создадете различни стилови. Нека поминете незаборавна Ноќта на Вештерките. Прилика : овие женски Готски фустани За Ноќта на Вештерките се најдобри подароци за одмор за мама, сопруга, девојка или жени што ги сакате. Совршен за Ноќта на Вештерките, фестивалот, забавата, патувањето, косплејот, сцената и други прилики. Сигурен сум дека ќе ви се допаднат нашите Костими За Ноќта на Вештерките!. Упатство за перење : се препорачува машина за перење со ладна вода, не избелувајте, не пеглајте, висат или линија за сушење. Забелешка : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме од срце.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката