• Новак
Женски Летен Фустан Женски Цветен Принт Со Долги Ракави Лабава Свадбена Празнична Забава Сплис Макси Фустани

Женски Летен Фустан Женски Цветен Принт Со Долги Ракави Лабава Свадбена Празнична Забава Сплис Макси Фустани

Rating 
DEN 415.84

Достапност
Производот е достапен

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбеди На клиентите Производи со најдобар квалитет и задоволителна услуга.Карактеристики : 95% полиестер 5% спандекс користи мека И еластична ткаенина со дизајн на печатење, удобна И Дише За носење ❃ Карактеристики : може визуелно да ја издолжи линијата на вратот и да ја изложи секси клучната коска, менувајќи ја најдобрата крива на телото. И овој макси фустан го прави погоден за жени од речиси сите форми на телото. ❃ Прилики : овој печатен секси фустан за кошула е совршен за забава, клуб, свадба, состанок, секојдневно дружење, канцеларија, шопинг, патување итн. ❃С-3ХЛ, не можете да го пропуштите ако го сакате овој стил! Информации за производот : Пол : Должина На Жените : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно и миењето раце и миењето машини се Во РЕД пакетот вклучува : Макси Фустан Од 1 ПАРЧЕ ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Половината Ракав Должина XXXL 14 18 44 100cm/39.37" 86cm/33.86" 62cm/24.41" 140cm/55.12" Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 100cm/39.37" Половината : 86cm/33.86" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 140СМ/55.12" табела со големини : големина : с сад : 4 велика британија : 8 еу : 34 биста : 80см/31.50" половината : 66см/25.98" ракав : 57см/22.44" ДОЛЖИНА : 135СМ/53.15"големина : м сад : 6 велика Британија : 10 еу : 36 биста : 84см/33.07" половината : 70СМ/27.56" Ракав : 58СМ/22.83" должина : 136см/53.54"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 88см/34.65" ПОЛОВИНАТА : 74СМ/29.13" РАКАВ : 59см/23.23" должина : 137см/53.94"големина : xl Сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 Биста : 92см/36.22" половината : 78см/30.71" ракав : 60см/23.62" должина : 138см/54.33"големина : ххл сад : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 96СМ/37.80" половината : 82см/32.28" ракав : 61см/24.02" должина : 139см/54.72"Големина : ХХХЛ повод : постави, забави, банкети итн. Совршен за пролет и летна сезона. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Модерен стил, фит тело, направи да изгледате помодерно, повеќе темперамент. Лесно совпаѓање : Женскиот фустан може да ги задоволи вашите различни стилови на носење. Можете да ги усогласите со елеци, блузи, Маици, кошули, слатки сандали и станови. Одличен избор за секојдневен живот, секојдневна облека, салон, дом, пижами и шорцеви, џогирање, плажа, на отворено, викенд, забава, одмор. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме од срце.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката