• Новак
Фустани за жени, жени плус големина печати секојдневно секојдневен гроздобер гроздобер боемски V врат макси фустан, сина, м

Фустани за жени, жени плус големина печати секојдневно секојдневен гроздобер гроздобер боемски V врат макси фустан, сина, м

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Womenените плус големина печати секојдневно секојдневен гроздобер гроздобер боемски V врат макси фустан Ве молиме проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Информации за производот : Сезона : Летен пол : Womenенски пригода : Дневен материјал : Полиестер Стил : Обичен, моден јака : V-врат вклопување : одговара на дебелина на големината : Стандардно како да се мие : ладно миење на рацете, виси или да се исуши она што го добивате : Белешка за фустани од 1 п.п. : Ве молиме споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот, ве молиме, дозволете 1-3 см да се разликуваат заради рачното мерење, благодарение (целото мерење во CM и ве молиме забележете 1 CM = 0,39inch) Графикон за големина : Големина на САД со големина на Велика Британија со големина на Велика Британија. 10 34 96cm/37,80 '' '144cm/56.69' 'Големина : M САД Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 34 Биста : 96см/37,80' 'Должина : 144cm/56,69' 'График за големина : Големина : Големина : С. Големина на САД : С. 4 Велика Британија Големина : 8 ЕУ Големина : 32 Биста : 90см/35.4 '' Должина : 143см/56.30''size : m САД Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 34 биста : 96см/37,80 '' Должина : 144cm/56,69 '' Големина : L САД Големина : 8 Велика Британија Големина : 12 ЕУ Големина : 36 Биста : 101cm/39,76 '' Должина : 145cm/57.09''size : XL САД Големина : 10 Велика Британија Големина : 14 ЕУ Големина : 38 биста : 106cm/ 41.73 '' Должина : 146cm/57.48''Size : xxl САД Големина : 12 Велика Британија Големина : 16 ЕУ Големина : 40 биста : 111cm/43,70 '' Должина : 147cm/57.87''size : xxxl САД Големина : 14 Велика Британија Големина : 18 Големина на ЕУ : 42 биста : 116cm/45,67 '' Должина : 148cm/58.27''Size : xxxxl САД Големина : 16 Велика Британија Големина : 20 ЕУ Големина : 44 биста : 121cm/47.64 '' Должина : 149cm/58.66''size : xxxxl Големина на САД : 18 Велика Британија Големина : 22 ЕУ Големина : 46 Биста : 126cm/49,61 '' Должина : 150см/59.06 '' homенски костими за капење. Мазна ткаенина. Мода. Облека за лето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката