• Новак
Летен фустан, каросерија екипа на вратот без ракави печатени портокалови XXXXL

Летен фустан, каросерија екипа на вратот без ракави печатени портокалови XXXXL

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Lutlyенски летен цврст лента со долги фустани со долги фустани, поделен фустан, фустан, фустан, лето солиден лента, долг фустан, плажа, распрскувачки фустан, фустан, фустан, фустан : Моден дизајн, 100% сосема нов, висок квалитет! Сезона : Летен пол : Womenенски пригода : Обичен материјал : Полисетер Модел Тип : Цврст Дебелина : Стандарден пакет Вклучи : 1 компјутерски фустан за фустан : Ве молиме споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот, ве молиме, дозволете 1-3 см да се разликуваат заради рачното мерење, благодарение (целото мерење во CM и ве молиме забележете 1 CM = 0,39inch) Графикон за големина : Големина на големината на Велика Британија Велика Британија ЕУ биста на колкот на колкот XXXXL 4 X -Large 16 20 46 108-120cm/42.52-47.24 '' 92cm/36.22 '' 126cm/49.61 '' 130cm/51.18 '' Големина : xxxxl Големина : 4x-large САД : 16 Велика Британија : 20 ЕУ : 46 Биста : 108- 120cm/42.52-47.24 '' Ваист : 92cm/36.22 '' Hip : 126cm/49.61 '' Должина : 130cm/51.18 ''. Женски фустани женски летни фустани макси фустани за жени се засадуваат за жени летни фустани летни фустани миди фустани за жени секси фустани за жени бохо фустан за жени фустани за каросерија за жени маици фустани за жени изсадуваат обични летни фустани за жени летни фустани за жени обични фустани обични обични обични Фустани за жени фустани кои кријат маснотии во стомакот фустани за жени со жени со жени бели фустани жени плус големина летни фустани црни фустани за жени црни фустани секси фустани за жени фустани за венчавки гости маички фустани за жени едно рамо фустани за жени цветни фустани за жени . ✔ Преференцијални цени, нашите производи се купуваат директно од производителот и се испраќаат што е можно поскоро, отфрлајќи го зголемувањето на цените од дилерите и агентите за да се осигурате дека можете да купите нови производи по најприфатлива цена . Големина : Мала САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 70-82cm/27.56-32.28 '' половината : 62cm/24.41 '' Hip : 88cm/34.65 '' Должина : 123cm/48.43''Size : Средна САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 Биста : : 76-88cm/29.92-34.65 '' половината : 66cm/25.98 '' Hip : 94cm/37.01 '' Должина : 124cm/48.82''Size : Голем САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 82-94cm/32.28 -37.01 '' Ваист : 70cm/27.56 '' Hip : 100cm/39.37 '' Должина : 125cm/49.21''Size : X-large US : 10 Велика Британија : 14 EU : 40 биста : 88-100cm/34.65-39.37 '' Половината : 74cm/29.13 '' Hip : 106cm/41.73 '' Должина : 126cm/49.61''Size : xx-large US : 12 Велика Британија : 16 EU : 42 Bust : 94-106cm/37.01-41.73 '' WAIST : 78 CM/ 30.71 '' Хип : 112cm/44.09 '' Должина : 127cm/50.00''Size : 3x-large US : 14 Велика Британија : 18 EU : 44 BUST : 100-112 CM/39.37-44.09 '' 'Waist : 84cm/33.07' 'HIP : : 118cm/46.46 '' Должина : 128cm/50.39'Size : 4x-large US : 16 Велика Британија : 20 EU : 46 BUST : 108-120 CM/42.52-47.24 '' Weist : 92cm/36.22 '' HIP : 126 CM/49.61 '' Length : 130cm/51.18''Size : 5 X-Large US : 18 UK : 22 EU : 48 Bust : 116-126cm/45.67-49.61'' Waist : 100cm/39.37'' Hip : 134cm/52.76'' Length : 132см/51,97 ''.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката