• Новак
Совршен Летен Подарок ХИМИВЕЈ Макси Евтин Миди Свадбен Гостин Плус Големина Жени Лето Лабава Обична Голема Големина Ден На Независност Фустан Без Ракави Без Врат ?

Совршен Летен Подарок ХИМИВЕЈ Макси Евтин Миди Свадбен Гостин Плус Големина Жени Лето Лабава Обична Голема Големина Ден На Независност

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Совршен Летен Подарок! НА Продажба ХИМИВЕЈ Макси Евтин Миди Свадбен Гостин Плус Големина Жени 2023 Лето Лабава Лежерна Голема Големина Патриот В-Врат Фустан Без Ракави Црн Хххххлгендер : Женски Метаријален : 85% памук,15% Линенколор : Црна Големина : Ххххххлпаттерн : патриотнеклин стил : В-стил На Ракав : Без Ракави патриотизам И Слобода. Облечете се за вашиот настан или прослава во заедницата!Што добивате : 1 Компјутер Жените Го Облекуваат ЅВЕЗДИ И Пруги Летен Ден На Независноста; 4 јули; Четврти јули; четврти јули, специјален, дизајниран за патриотизам и слобода. Дали сте загрижени дека треба да присуствувате на прослава во заедницата или на патриотски тематски семеен собир и не знаете што да облечете? Дали мислите дека традиционалната Маица за печатење знаме е премногу обична, но сакате да се истакнете на забава?. Ве молиме погледнете го најновиот патриотски фустан што го создадовме за вас. Наместо традиционалното печатење на знамето наназад на градите, ајде директно да ја носиме слободата и патриотизмот што ги претставува знамето!. Различни големини и стилови за да изберете, ние ќе се стремиме да ви обезбедиме совршено искуство со летен фустан и бесплатен Ден на Патриотска Независност; 4 јули; Четврти јули; четврти јули стил на облекување,. Метод на перење : се препорачува миење раце со ладна вода, машинско перење, но не и силно перење во машина. Забелешка : ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите и изберете ја соодветната големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката