• Новак
Фрески женски фустани Женски Ноќен Клуб Со Долги Ракави Фустан Со Обвивка Светки Партиски Фустани До Подот

Фрески женски фустани Женски Ноќен Клуб Со Долги Ракави Фустан Со Обвивка Светки Партиски Фустани До Подот

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 86-120cm/33.98 "Ракав : 61cm/24.Овие фустани од клубови од кристал се еластични и секси и фит! Па одговара на високи потпетици,шалови,палто,долу јакни,волнени шинел,кардиган, никогаш надвор од мода.94 "Половината : 63см/24.17" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 82-112см/32.38" Колк : 95см/37.62" должина : 163см/64.09 "Половината : 67см/26.40" ракав : 60см/23.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.80" Колк : 91см/35.Погоден за носење сите сезони! Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни Во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Половината Колкот Ракав Должина Л 8 12 38 82-112см/32. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе.95" Колк : 99cm/38.09" Половината : 67см/26.83 "Ракав : 60см/23. Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 78-104см/30.02 " Должина : 164cm/64.34 "Ракав : 61cm/24. Женски Долги Ракави Секси Ноќен Клуб Фустан Со Обвивка Школки Фустани За Забава До Подот специфики На Предметот : Сезона : Зимски Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Дијаманти Должина На Ракавот : дебелина на долг Ракав : Стандардни Карактеристики : ● Материјал●Полиестер. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни.62 " Должина : 163см/64.62" Должина : 162с м/63.31" Колк : 105cm/41.79" половината : 59СМ/23.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.02" Должина : 165cm/64.39 "Половината : 77cm/30. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S САД : 4 XL) велика БРИТАНИЈА : 8 еу : 34 биста : 74-96СМ/29.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Мек материјал, лесен и удобен, Совршен За Зимата! €Карактеристики}Тенок појас, секси +Стил ● Стил На Ноќен Клуб ●Уникатен Дизајн●изработка обложена со дијаманти, стилски и секси прилики ● женски клубски фустан, вечерен фустан, фустан за забава, фустан во ноќен клуб, погоден за клупски фустан, забава, ноќен живот, роденден, датум, танц, слободно време, одмор и други прилики. И она што те движи, не трогнува.38" Колк : 95см/37.25" ракав : 59см/23. Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 92-128cm/36.23" Колк : 87см/34.40 "Ракав : 60см/23.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 82-112см/32.96 " Женски Клуб & Ноќ Надвор Фустани.24 "Половината : 71cm/27.23" ДОЛЖИНА : 161см/63.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката