• Новак
Женски Летен Шифон Фустан Надвор Рамо Одблесокот Ракав Фустан Чипка Корсет Солидна Повик Тече Мини Фустан Бела Л

Женски Летен Шифон Фустан Надвор Рамо Одблесокот Ракав Фустан Чипка Корсет Солидна Повик Тече Мини Фустан Бела Л

Rating 
DEN 563.04

Достапност
Производот е достапен

Сезона : umn, зима. Повод : За Божиќ, Забава, секојдневен, шопинг, датум, улица, канцеларија, работа, основни, забава, отворено, внатрешно, секојдневно носење што ве прави шармантни и кул, особено погодни за пролет лето fall. Стил : Секојдневен, кул. Одговара : одговара точно на големината. Бои : како што покажуваат сликите. Содржина на пакетот : 1 парчиња фустан+ 1 парчиња Корсет. Големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.16" Половината : 62-70см/24.41-27.56" Ракав : 62см/24.41" Должина : 61см/24.02"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73" Половината : 66-74см/25.98-29.13" РАКАВ : 63см/24.80" должина : 63см/24.80"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 110см/43.31" половината : 70-78см/27.56-30.71" РАКАВ : 64см/25.20" должина : 65см/25.59" повод : забава,плажа,одмор,ОДМОР,ЗАПОЗНАВАЊЕ,СВАДБА деверуша,роденден,,клуб,вечера,Ноќ Надвор,секојдневно носење,улична облека, забава,шоу. Стил : Моден Фустан За Забава, Фустан на плажа, Роденденски Фустан,Фустан,ракави Може да се Повлечат Надолу За Симпатичен Изглед Надвор од рамената или Виси На Рамената, Постојат 2 Начини да Го Носите.Совршено За Спарување Со Ѓердан, Чанта, Мазги, Потпетици Или Сандали. Нега На Облека : Машинско Перење Во Ладна Вода, Нежно Перење Во Машина.[ниска Температура Пеглање]. Материјал : Фустан : Шифон.Корсет : Сатен.Лесен, течен и Удобен. Карактеристика : Дводелни Облеки,Дводелен Фустан Од Корсет,Комплет Фустан За Забави,Надвор Од Рамото ,Ракав Со Долг Ракав/ Ѕвонче, Прилагодлив Шифон Фустан Со Врвки со Сатенски Еластичен Корсет,Без Грб,Неправилен Раб, Без Страв Од Проѕирен. Дами Фустани Повик.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката