• Новак
Теоријата На Релативноста: Вокални Селекции

Теоријата На Релативноста: Вокални Селекции

Rating 
DEN 319.68

Достапност
Производот е достапен

(Вокални Селекции). 11 песни Од неконвенционалниот мјузикл На Нил Бартрам кои претставуваат радосен и трогателен поглед на нашите изненадувачки меѓусебно поврзани животи. Овие вокални селекции се претставени во аранжмани за вокална линија со придружба на пијано. Вклучува : Јаболка И Портокали * Крајот на Линијата * Стапало * Големи Очекувања * Алергичен Сум На Мачки * Песната На Џули * Јас И Рики * Ништо Без Тебе * Вети Ми Го Ова * Релативност * Никогаш Нема да Знаеш. Теоријата На Релативноста (Мек).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката