• Новак
Бои Перење Гел Боја Галон, Зелена

Бои Перење Гел Боја Галон, Зелена

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Прекрасна боја на база на вода за вашиот следен проект! Гел-бојата што се пере е густа и кремаста и се суши до прекрасна полу-сјајна завршница. Идеален за употреба на хартија, картон, дрво и папие-маше. Користете со четки или како боја за прст. Бојата не пука кога е сува. Ве молиме наведете боја кога нарачувате : сина, кафеава, зелена, портокалова, виолетова, црвена, бела или жолта боја. АП Сертифициран.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката