• Новак
Манжетни САД РЕКИ Охајо Река-Охајо-НЕОНБЛОНД

Манжетни САД РЕКИ Охајо Река-Охајо-НЕОНБЛОНД

Rating 
DEN 1232.00

Достапност
Производот е достапен

Овие уникатни неонблонди манжетни се внимателно и индивидуално испечатени. Нашите манжетни можат да направат совршен подарок за младоженец, младоженци, татко на невестата или младоженецот и најдобри мажи. Тие исто така ќе направат совршен подарок За Денот На Таткото, подарок за годишнина, подарок За Роденден или божиќен подарок . Опис На Производот Висококвалитетно Позлата На Родиум. Стандардната Големина е приближно 19мм х 12мм. имаме повеќе од 60.000 различни Манжетни на залиха!. Гаранција За задоволство за враќање на парите. Направено Во Атланта, ГА.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката