• Новак
Уникатни поволни договори за броење на нишки за микрофибер, поставени кафеава кралица

Уникатни поволни договори за броење на нишки за микрофибер, поставени кафеава кралица

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Плетен од 100% четкан микрофибер, овој уникатен сет за постелнини со поволни места се поставува рафиниран елегантен стил во која било спална соба. Овие луксузни комплети на листови остануваат кул за време на жешките ноќи и топло во студените ноќи, оставајќи ги вас и вашето семејство да се одморат и подготвени за нов ден. Овој сет за листови за појавување обезбедува крајна, живеење во удобност и супер-мек допир. Beе можете да уживате во удобен ноќен сон благодарение на нејзината конструкција што дише. Машинско миење на ладно или суво суво на ниско ниво. Погледнете го мерењето за да бидете сигурни дека постелнината одговара на вашиот кревет пред да го купите и да дозволите мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Вметнувањето на перници не е вклучено. Уникатни поволни цени 1800 лив за броење на нишки микрофибер, поставени на кралот Големина : 1 x рамен лист (102 "x 105"); 1 x вграден лист (78 "x 80"); 2 x перници (20 "x 36"). Големина на кралицата : 1 x рамен лист (90 "x 102"); 1 x вграден лист (60 "x 80"); 2 x перници (20 "x 30"). Целосна големина : 1 x рамен лист (81 "x 96"); 1 x вграден лист (54 "x 75"); 2 x перници (20 "x 26"). Големина на близнаци : 1 x рамен лист (66 "x 96"); 1 x вграден лист (39 "x 75"); 1 x перница (20 "x 26"). Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 100% полиестер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката