• Новак
TRAExpress Fall Зима Новороденче Пижами Постави Бебе Момче Долги Ракави Ромпер Дете Девојка Спиење Памук Новороденче Облека Симпатична Облека За Спиење

TRAExpress Fall Зима Новороденче Пижами Постави Бебе Момче Долги Ракави Ромпер Дете Девојка Спиење Памук Новороденче Облека

Rating 
DEN 527.20

Достапност
Производот е достапен

Број на модел : 2 парчиња бебешки ромпер пижами. Тип На Шема : Печатење. Тип На Ставка : Ќебе Прагови. Должина на ракавот (см) : Целосна. Јака : V-Вратот. Стил На Ракав : Редовен. Тип На Затворање : Копче. Материјал : Памук. Потекло : Континентална Кина. ЦН : Фуџијан. Возрасен Опсег : 0-6м, 7-12м, 13-24м. Име На Одделот : Бебе. Сезона : Пролет И Aut. Пол : бебе унисекс Траекспрес Fall Зима Новороденче Пижами Постави Бебе Момче Долги Ракави Ромпер 2 парчиња Мало Девојче Спие 100% Памучна Облека За Новороденчиња Симпатична Облека за Спиење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката