• Новак
Жените Плетат Долг Џемпер Долг Ракав Отворен Преден Лабав Фит Мек Лесен Џемпер Врв

Жените Плетат Долг Џемпер Долг Ракав Отворен Преден Лабав Фит Мек Лесен Џемпер Врв

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Пикадинис Жените Плетете Долг Џемпер Долг Ракав Отворен Преден Лабаво Вклопување Мек Лесен Џемпер Топ 100% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Пријатен Материјал : овој женски пуловер плетен џемпер има висок квалитет, атрактивен, удобност, пријателски за кожата и издржлив. Супер меката ткаенина е удобна наспроти кожата и ќе се чувствувате пријатно меки на кожата. Лесно Се Совпаѓа : врвови со долги ракави за жени, основни цврсти бои што одговараат на врвовите, трендовски и елегантни. Тоа е едноставна, но никогаш застарена кошула, погодна за луѓе од која било возраст. Можете да го облекуваат со здолниште, панталони, или јакни, или носат секојдневен со фармерки, шорцеви. Карактеристика : Џемпер со Пуловер Со Долги ракави, лабав врв, трикотажа секојдневен стил. Едноставен, но елегантен џемпер никогаш не е застарен, што додава допир на класична и романтична атмосфера. Овој џемпер е совршен ако сакате класичен, но модерен изглед.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката