• Новак
Машина За Отстранување на лак За нокти, Пренослива Машина За Отстранување На Лак За Брз Гел Машина За Отстранување На Булид Гел За Отстранување На Пароброд Алатка З

Машина За Отстранување на лак За нокти, Пренослива Машина За Отстранување На Лак За Брз Гел Машина За Отстранување На Булид

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Лесно навлезете во гел-лакот, за да постигнете подобар ефект и заштита на кожата без директно да ја допирате кожата.Машина За Отстранување лак За нокти, Пренослива Машина За Отстранување Лак За Брз Гел Машина За Отстранување Булиден Гел За Отстранување На Пароброд Алатка За Нокти За Домашен Салон За Убавина Метод НА Приклучок ВО САД : Пареата генерирана од загревањето На Електричната Машина за Отстранување Нокти со Гел лесно може да навлезе во гел-лакот за нокти, за да се добие подобар ефект и заштита на кожата без директен контакт со кожата, ниту пак ќе ги направи ноктите тенки.Секој производ е дизајниран внимателно со цел да додаде едноставни и удобни елементи во вашите животи.Чекор 3кога гелот за нокти ќе омекне, извадете ги прстите и користете стапче за нокти за брзо да се исуши гел-лакот (по можност во рок од 15 минути) пред да се исушат ноктите.Тип на артикал : Материјал За Пареа За Нокти : Тип На PPPlug : Американски Приклучок, Европски приклучок, Британски приклучок : 36 WTemperature : 52 € Боја : Бели И Црни производи вклучуваат : 1x отстранувач на нокти отстранување на нокти на пареа : 1.Чекор 2 кога чекате да се вклучи светлото, можете да ги натопите ноктите некое време, потоа да ги ставите прстите во 5-те дупки и да почекате пареата да го омекне гелот за нокти. На машината за отстранување гел и требаат само околу 10-15 минути за да го испари маслото од гел, а истовремено може да го исчисти лакот на 5 нокти.Операцијата со еден клуч е заштеда на време и погодна за работа. Добро промешајте, вклучете го прекинувачот и почекајте греење.It потребни се 5 минути ЗА ЛЕР гел, за продолжување, гел, потребни се околу 10 минути.Оваа машина за нокти ја користи пареата за да го омекне гел-лакот, видови гелови за кратко време и може да ги исчисти вашите 5 прсти одеднаш.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката