• Новак
Кодуоп Новороденче Момчиња Девојчиња Ромпер Со Кратки Ракави Памучни Комбинезони Една Пижами Костим За Играње

Кодуоп Новороденче Момчиња Девојчиња Ромпер Со Кратки Ракави Памучни Комбинезони Една Пижами Костим За Играње

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Големина Шема : . Големина (см) : . 60 Должина : 39 Биста : 43,5 Рамо : 18 Возраст : 0-3 Месеци. 70 Должина : 42 Биста : 46.0 Рамо : 19 Возраст : 3-6 Месеци. 80 Должина : 45 Биста : 48.5 Рамо : 20 Возраст : 6-9 Месеци. 90 Должина : 48 Биста : 51.0 Рамо : 21 Возраст : 9-12 Месеци. 100 должина : 51 Биста : 53,5 Рамо : 22 Возраст : 12-18 месеци. Големина (инч) : . 60 Должина : 15.3 Биста : 17.1 Рамо : 7.0 Возраст : 0-3 Месеци. 70 Должина : 16.5 Биста : 18.1 Рамо : 7.4 Возраст : 3-6 Месеци. 80 Должина : 17.7 Биста : 19.0 Рамо : 7.8 Возраст : 6-9 Месеци. 90 Должина : 18.8 Биста : 20.0 Рамо : 8.2 Возраст : 9-12 Месеци. 100 должина : 20.0 Биста : 21.0 Рамо : 8.6 Возраст : 12-18 Месеци. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката. (1 инч=2,54 см). 3. Забележете дека малата разлика треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Фала. Спецификации : . Материјал : Памук. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Деколте : О-вратот. Стил На Ракав : Редовен. Должина На Ракавот : Кратко. Должина : Редовно. Возраст : 0-18 Месеци. Содржина На Пакетот : . 1 * Новороденче Краток Ракав Плетен Ребрест Ромпер Материјал : памук, топол, мек и удобен ребрести едноделен комбинезон, погоден за мали деца, момчиња и девојчиња, затворање на копчето за прицврстување, пелена променлива. Специјален дизајн : Основна облека за бебиња, едноделен тркалезен врат, еднобојни плетени комбинезони со лигавчиња со долги ракави/без ракави, класичен комбинезон за лигавчиња за момчиња и девојчиња, основни обични врвови за комбинезони во боја, слатки блиски костуми . Големина : бебешката облека е погодна за 0-18 месеци. Прекрасни пижами за бебиња, нов симпатичен ромпер за бебиња за aut, најдобриот избор за вашата сакана. Прилика : Едноставна и модерна облека, многу погодна за секојдневно носење, домашна облека за бебиња, пижами, специјални прилики, фото или секојдневна облека, погодна за мали принцези или принцови. Пакување : 1*бебе шарени комбинезон. Најдобар подарок за новороденчиња, тие мора да го сакаат ова едно парче.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката