• Новак
Дрвена Стегалка За Резба, Компактна Структура Мини Рамна Менгеме Лесна За Одржување На Часовникот

Дрвена Стегалка За Резба, Компактна Структура Мини Рамна Менгеме Лесна За Одржување На Часовникот

Rating 
DEN 431.84

Достапност
Производот е достапен

Дрвена Стегалка За Резба Лесна Пренослива Toolономска Алатка За Резба На Занаети СО Скулптури Сам За Одржување На Часовници Ракотворби Спецификација : Тип На Артикл : Материјал За Резба Во Дрво : Композитно Дрво, Легури : Одржување На Часовници, Ракотворби За Скулптури, АЛАТКИ За Резба : 11, 4х8, 5х5, 5см/4, 5х3, 4х2, 2ин Пакет Листа : 1 х Дрвена Стегалка За Резба Повеќенаменска : Дрвената Стегалка ЗА Резба ИМА Многу Намени И Може Да Се Користи За Одржување На Часовници, Ракотворби За Скулптури, Занаетчиски Занаети За Резба, Итн. Широко Користен : дрвена стегалка за резба може да се користи за стегање неправилни ореви и обичен камен за запечатување, мали парчиња резба на дрво итн. Лесен Пренослив : мини стегачот за заменик на клупата е лесен по тежина и компактен по структура и може да се постави насекаде на работната површина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката