• Новак
Менс Свила Мешавина Боливудски Стил Дизајнер Партија Носат Индиски Етнички Доти Курта

Менс Свила Мешавина Боливудски Стил Дизајнер Партија Носат Индиски Етнички Доти Курта

Rating 
DEN 601.92

Достапност
Производот е достапен

Кралската Курта е машка етничка облека бр& која нуди мода по прифатлива цена. со чисти и едноставни силуети интегрирани со традиционалните современи дизајни, нудиме низа стилски облеки, совршено помешани за секојдневна облека и пригодна облека. Редефинирајте ја класичната елеганција со спарување на Оваа Курта со пижами или фармерки.ви ги носи овие стилски комплет доти курта за мажи зашиени прецизно за да одговараат на целиот тип на тело. Оваа ткаенина е дизајнирана имајќи ги предвид најновите трендови на секојдневен или повремен начин. Инженерската облека која одговара на сите типови и стил на телото е нашата цел. Овие пижами курта за мажи облека за забави или редовно носење се направени со супериорен квалитет многу мека ткаенина и удобно носење. За една од тие големи забави, само спарете го комплетот Со Моди јакна за мажи стилски за да избегнете носење сервани или индо вестерн за мажи. Даваме доти панталони за мажи но, можете да додадете и чуридар со курта за промена на изгледот во следното собирање. За да го комплетирате изгледот украсете папучи моџари или јути за мажи стилски, може да пробате и автентичен колапури чапал за мажи, модата и милениумските луѓе може да експериментираат со броги или оксфордска јута за мажи стилски. Погоден за : Забава, Свадби, Редовно Носење, Прослави, Прилики, Фестивали, Лохри, Понгал, Макар Сакранти, Баисахи, Холи, Еид, Ракша Бандхан, Дусехра, Дивали, Навратри, Поја, Божиќ, Онам, Ганеш Чатурти, Јанмастми и Подароци за Мажи. Менс Свила Мешавина Боливудски Стил Дизајнер Партија Носат Индиски Етнички Доти Курта.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката