• Новак
Сдјма Новороденче Бебе Божиќ Цртан Филм Печатење Крпеница Ромпер Боди+Шарени Панталони Во Собата

Сдјма Новороденче Бебе Божиќ Цртан Филм Печатење Крпеница Ромпер Боди+Шарени Панталони Во Собата

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Новороденче Бебе Божиќ Цртан Филм Печатење Крпеница Ромпер Боди+Шарени Панталони Постави Моден дизајн, 100% Нов, висок квалитет! Материјал : Тип На Шема На Мешавина Од Памук : должина на ракавот за Печатење : Главна Боја На Долг Ракав : Како Што Покажува Сликата Стил : Модниот Стилски и моден дизајн го Прават вашето бебе попривлечно Одлично За секојдневна, Дневна, забава или фотосесија,исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња изработен е од висококвалитетни материјали, меко чувство на рака, без никаква штета На кожата На вашето бебе ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот, ви благодариме за разбирањето! 1 инч = 2,54 см Ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. Ви благодариме и убав ден! Пакетот вклучува : 1пц Боди+1ПЦ панталони+1пц Шапка Отпечатена. Против лизгање. Чисто.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката