• Новак
Управувачки Сектор Опрема ЗА ЛТ ЛТ ЛТ ЛТ ЛТ 170

Управувачки Сектор Опрема ЗА ЛТ ЛТ ЛТ ЛТ ЛТ 170

Rating 
DEN 710.72

Достапност
Производот е достапен

Опис : *Сосема нов и висок квалитет.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба .*Деликатна и извонредна, многу одговара на оригиналната опрема.*Цврст и издржлив, долг работен век.* Лесен за инсталирање и сигурен за употреба .*Опрема За управувачки Сектор ЗА LT133 LT150 LT155 LT160 LT166 LT170*ОПРЕМА за УПРАВУВАЧКИ СЕКТОР *Одговара За Модели : LT133 LT150 LT155 LT160 LT166 LT170 Specification : *Боја : како што покажува сликата*материјал : метален пакет вклучува : 1x Управувачки Сектор Gear Note : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката