• Новак
Спб Разделба Жлеб Отсечени Алатка W GTN-SP Инсерти

Спб Разделба Жлеб Отсечени Алатка W GTN-SP Инсерти

Rating 
DEN 1455.84

Достапност
Производот е достапен

Топли Совети : Бојата ќе биде испратена по случаен избор, ви благодариме за разбирањето.Карактеристики : * 100% сосема нов и висок квалитет* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба* сечење цпу од тврда легура YBC251, висока прецизност, добра цврстина, висока цврстина, отпорност на абење,* Силна отпорност на удар, термичко пукање и деформација.* Висока ефикасност на сечење, долг работен век, погоден за полупроизводство на челик. Спецификација : Алатка За Отсекување* Модел : СПБ26-3* Материјал : Метал* Должина : 110 мм (Прибл.) * Дебелина : 2,4 мм(Прибл.) * Вметнете Висина : 26 мм(Прибл.) Вметнете * Модел : ZQMX3 N11-1 E* Материјал : Обложен Карбид* Боја : Злато (како што покажуваат сликите)* Ширина : 3mm (Прибл.) * Количина : 10 парчиња/Кутија Пакет Содржина : 1 * SPB26 - 3 Пресек Алатка 10 * Дупчиња Жлебот Вметнува Забелешка : 1.Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2.Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. QXKE SPB26-3 26mm Разделба Жлебот Отсечени Алатка W/ 10 Pcs GTN-3 SP300 Инсерти. Висок Квалитет : нашите производи се изработени од висококвалитетни материјали, производот е издржлив и не е лесно оштетен во процесот на употреба. Функција : овој производ има добра функција и висока улога, може да ви помогне да се справите со малите алатки за секојдневни задачи, за да можете попогодно да уживате во животот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката