• Новак
Блузи За Жени Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирано Копче За Туника Секојдневно Лето Цветни Врвови ЗА Вратоврска 3XL

Блузи За Жени Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирано Копче За Туника Секојдневно Лето

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Оваа ткаенина за кошула Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски и пролетен врв. Со тантела исечен трендовски моден дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестерски Стил : мода. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Сезона На Вратот : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 маица големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58" Ракав : 18см/7.09" Рамо : 37см/14.57" Должина : 70см/27.56" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Ракав : 19см/7.48" РАМО : 38см/14.96" ДОЛЖИНА : 71СМ/27.95" Големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 108см/42.52" ракав : 20см/7.87" рамо : 39см/15.35" ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 биста : 114см/44.88" ракав : 21cm/8.27" РАМО : 40cm/15.75" должина : 73cm/28.74" големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 120cm/47.24" ракав : 22 CM/8.66" рамо : 41cm/16.14" должина : 74cm/29.13" големина : xxxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 БИСТА : 126 CM/49.61" ракав : 23cm/9.06" рамо : 42cm/16.54" должина : 75cm/29.53" големина : xxxxl сад : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 биста : 132cm/51.97" ракав : 24cm/9.45" рамо : 43см/16.93" должина : 76см/29.92" големина : Хххххл сад : 18 велика британија : 21 Еу : 48 биста : 138см/54.33" ракав : 25см/9.84" рамо : 44см/17.32" ДОЛЖИНА : 77СМ/30.31" полиестер. Мека, Лесна, Растеглива. 3xl Темно Сини Полиестерски кошули за женска ткаенина : лесна, Еластична ткаенина, удобна за носење со секојдневен лабав стил на вклопување. Карактеристики : Женски врвови Со Кратки Ракави Со Дизајн На Јака Со Врат, Блуза за Жени. Појавување : Одлично за спарување со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. Одлично за хеланки со шал, и чизми во пролет, fall и зима. Повод : овие женски блузи и блузи можат да бидат и за носење на тренинг, секојдневно, канцеларија, шопинг, забава, Одмор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката