• Новак
Шпагети Ремен Боди Култура Врвот Комбинезони Резервоарот Маица Елек Без Ракави Мода Цврсти Жени О-Вратот Блузи Кошула Врвот Женска Блуза

Шпагети Ремен Боди Култура Врвот Комбинезони Резервоарот Маица Елек Без Ракави Мода Цврсти Жени О-Вратот Блузи Кошула Врвот

Rating 
DEN 47.84

Достапност
Производот е достапен

●Материјал●Полиестер. Мек материјал, лесен и удобен, за претстојните летни денови!①Прилики, Забава, Канцеларија, Шопинг, Запознавање, Собирање Викенди, Плажа, На Отворено,Секојдневен итн материјал : Полиестер} Уникатен Дизајн ● Секојдневна Маица За Вратот V,валани ракави,висок низок раб,странично разделување,цврста боја и печатење, трендовски и елегантен.Тип на шема : Цврсто ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!€Стил quasual, Questartes_ Длабоко Душо Вратот, Над Коленото, Без, ,Секојдневен,, Цветни Печати, Boho, Ruffle Полите Dress Package вклучуваат : 1 КОМПЈУТЕР Жените Blouse Season : Лето Quetch Match Quefect носат со фармерки или хеланки во пролет,лето,fall или зимски пол : жените ве Молиме дозволете 1-3 см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1 см=0,39 Инчи)Должина На Ракавот : Боите Без Ракави Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност Од Компјутерот И Поставките Јака : О Дебелина На Вратот : стандардна топ женска големина отворено ПРИКРИВАЊЕ Врвни Жени Памучна Компресија Врв За Жени Исечени Врвни Облеки табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 71-87см/27,95-34,25" Должина : 34см/13,39"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 75-91см/29,53-35,83" Должина : 35см/13,78"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 79-95см/31.10-37.40" должина : 36см/14.17" ве молиме дозволете 1-3см Да се Разликува поради рачно мерење, благодарам (Целото Мерење ВО СМ И ВЕ МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕЖЕТЕ 1см=0.39 инчи) мрена врвови женски бренд женски 2 мали пижами топ 40 роденденски врвови за жени. Должина на ракавот : Искинати Врвни Женски Основи Облека За Вежбање Жени 3 Кошули Бренд Женски Боди Мора Да Имаат За Жени. ●Материјал●Полиестер. Мек Материјал, Лесен И Удобен, За Претстојните Летни Денови! Бар Блузи за Жени 5x Врвови за Жени Плус Големина Блузи За Мажи Едноставен Врв Плус Врв. ®Натпревар●Совршено Носење Со Фармерки Или Хеланки Во Пролет, лето, fall или Зимски Врвови Жените Основни Модни Женски Фустани Кошули Со Чипка За Жени Мускулни Жени. Тип на шема : Цврсти Лабави Врвни Жени Големи И Високи Врвни Компресивни Корсети Со Ракави 3x плус Топ 1xl Врвови за Жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката