• Новак
Памучна Мешавина Туника Блузи За Жени Екстра Долги Ракави Врвот Кошула За Жени Памук Долги Ракави Отворено Ултра-Мека Каузална Маица

Памучна Мешавина Туника Блузи За Жени Екстра Долги Ракави Врвот Кошула За Жени Памук Долги Ракави Отворено Ултра-Мека Каузална

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Карактеристика : Женските Летни Врвови Се Вратот На Екипажот, Секојдневен, Цврст, Долг Ракав, Лабав, Изработен од Памук и Лен Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Нарачате Ткаенина : Изработена од Памук и Лен,Која Е Лесна и Супер Мека Применлива Сезона : За Цела Aut, Лесната Ткаенина Ќе Ве Одржува Ладни Цел ден.Повод : Погоден За Надвор, На Отворено, Одмор, Дневно, Патување, Плажа, Забава, Канцеларија И Уличен Пол : За Девојки И Жени Женски Јакна Женски Дуксер Со Долги Ракави Дами Фенси Блуза Со Долги Ракави Жени Лесна Кошула Со Долги Ракави Жени Табела Со Големина На Кошули : . Големина : S Биста : 92cm/36.22" ракав : 50cm/19.69" Должина На Грбот : 71cm/27.95"Големина : M Биста : 95cm/37.40" Ракав : 51cm/20.08" Должина На Грбот : 72cm/28.35"Големина : L Биста : 100cm/39.37" Ракав : 52cm/20.47" Назад должина : 73см/28.74"големина : xl Биста : 105см/41.34" Ракав : 53см/20.87" Должина На Грбот : 74см/29.13"големина : Xxl биста : 110см/43.31" ракав : 54см/21.26" должина На Грбот : 75см/29.53" Ако производот што го добивте не може да не контактирате наскоро можно. Женски Кошули Со Кратки Ракави Облечени Обични Жени Врвови Со Долга Туника Модна Кошула Женски Сатенски Копчиња Дами Лесна Кошула. Големина на производот : S M L XL XXL(Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Нарачате.Нашата Големина Е Азиска Големина) Женски Врвови 3/4 Ракав Лабава Фит Тенка Кошула Со Долги Ракави Внатрешни Кошули На Отворено Женска Канцелариска Мрежеста Кошула. Ткаенина : Изработена од Памук и Лен, Која Е Растеглива И Дише Симпатична Блуза Жени V Вратот Маица Жени Пилешко Маица Мажи Облека Женски Маици Графички Маици. : Женска Маица Која Е Направена од Памук и Лен, Доаѓа Со Розова, Жолта, Сина и Портокалова, Што Е Мода и Трендовски, За Совпаѓање со Вашите Омилени Шорцеви, Хеланки И Фармерки V Вратот Лабава Долги Ракави Жени Пижами Врвови Жени Жени Паѓаат Врвови под 10 Тенки Маици Дами Маици Краток Ракав. Дизајн Стил : . Нашата Женска Маица е Лабава, Лежерна, Модна и Изработена од Памук и Лен. Со Вратот На Екипажот, Цврста Боја, Долг Ракав И Шик И Стилски Дизајн. Доаѓа Со Розова, Жолта, Сина И Портокалова, Што Е Мода И Трендовски. Погоден За Лето, Дневно, Забава, Плажа, Одмор и Патување Лето Врвни Работни Кошули Со Долг Врат Жени Слатки Блузи За Жени Обични Кошули За Жени Врвни Женски Туника.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката