• Новак
Женски Летни Врвови Графички Отпечатоци На Вратот На Екипажот Блуза Обични Женски Кошули Со Кратки Ракави Армија Зелена Л

Женски Летни Врвови Графички Отпечатоци На Вратот На Екипажот Блуза Обични Женски Кошули Со Кратки Ракави Армија Зелена Л

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Памук-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Врат На Екипажот-Шема : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 110см/43.31" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 23см/9.06" Должина : 68см/26.77" Големина : М САД : 6 БИСТА : 115см/45.28" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 23.5 см/9.25" Должина : 69см/27,17" Големина : Л УС : 8 Биста : 120см/47,24" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 24см/9,45" Должина : 70см/27,56" Големина : XL сад : 10 биста : 125см/49,21" рамо : 44см/17,32" Ракав : 24,5 см/9,65" должина : 71см/27.95" ГОЛЕМИНА : ххл Сад : 12 биста : 130см/51.18" рамо : 45см/17.72" ракав : 25см/9.84" должина : 72см/28.35" големина : Хххл сад : 14 биста : 135см/53.15" рамо : 46см/18.11" ракав : 25.5 См/10.04" Должина : 73см/28.74" летни врвови за жени. Женски врвови и Блузи Краток Ракав. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Блузи за жени ; Најдобри Подароци За Лето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката