• Новак
Папцрои Женски Божиќен Принт Дуксер Тркалезен Врат Фит Пуловер Блузи Обични Кошули За Вежбање Со Долги Ракави Лабава Блуза

Папцрои Женски Божиќен Принт Дуксер Тркалезен Врат Фит Пуловер Блузи Обични Кошули За Вежбање Со Долги Ракави Лабава Блуза

Rating 
DEN 287.84

Достапност
Производот е достапен

Женски Божиќен Принт Дуксер Тркалезен Врат Фит Пуловер Блузи Лежерни Кошули За Вежбање Со Долги Ракави Лабава Блузакарактеристики : + Материјал●Изработен Од Полиестер, Мек материјал, лесен и дише, Одличен тактилен на вашата кожа. Совршен за Претстојните Зимски денови.①Карактеристики оваа секојдневна Зимска макси Блуза опремена со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечена со боемски цветни принтови, што ви дава чувство на секси, но и открива стабилно. врвовите за жени ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни. Должината на врвовите изгледа продолжете ги нозете, додавајќи уникатно чувство .●Стил € ова е Дуксер што ќе ве направи кул. Дизајнот на вратот на екипажот ја истакнува вашата клучна коска. Прилично декоративно копче може совршено да ја покаже вашата личност. Дизајнот на должината и високиот еластичен струк ја покажува вашата прекрасна фигура.●Колокација●Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци.Сезона : Винтергендер : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Causal Size Bust Shoulder Sleeve Lengths110cm/43.31"50cm/19.69"62cm/24.41"68cm/26.77"M116cm/45.67"51.50 cm/20.28"63cm/24.80"70cm/27.56"L122cm/48.03"53cm/20.87"64cm/25.20"72cm/28.35"XL128cm/50.39"54.50 cm/21.46"65cm/25.59"74cm/29.13"XXL134cm/52.76"56cm/22.05"66cm/25.98"76cm/29.92"Size : SBust : 110cm/43.31"Shoulder : 50cm/19.69"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 68cm/26.77"Size : MBust : 116cm/45.67"Shoulder : 51.50 cm/20.28"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 70cm/27.56"Size : LBust : 122cm/48.03"Shoulder : 53cm/20.87"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 72cm/28.35"Size : XLBust : 128cm/50.39"Shoulder : 54.50 cm/21.46"Sleeve : 65cm/25.59"Length : 74cm/29.13"Size : XXLBust : 134cm/52.76"Shoulder : 56cm/22.05"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 76cm/29.92" Удобен материјал. Уникатен дизајн, роман стил. Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Ви благодариме за трпението!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката